ABOUT LINKIES ENTRY FACEBOOK TWITTER Instagram FOLLOW
Sabtu, 4 Oktober 2014 • 11:35 PTG • 0 comments
'Lepaskan Aku Kalau Kau Tak Perlukan Aku Lagi"

OLDNEW
Owner Comel♥
Thank for coming


Welcome


Name : Nurul Azwen Bt Abdullah
Nickname : Aween
Birthday : 4 May 1995
Kesayangan : Jamsuri B Baidi
Anniversary : 25 August 2012

Enjoy yourself♥



Hanya Ingin Kau Tahu - Republik



We are♥
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers

Credits ♥

Basecode:Masterly Elmo
Template:Izyanyancinnamon
Other help:B L O G S K I N
Best View:Google Mozilla
Owner blog: AA♡JB