ABOUT LINKIES ENTRY FACEBOOK TWITTER Instagram FOLLOW
I and You Poweber In love♥
Sabtu, 2 Februari 2013 • 1:46 PG • 0 comments

Semakin lama kita bersama,
Semakin banyak kita mengenali antara satu sama lain.

Semakin kuat cinta kita,
Semakin banyak dugaan yang datang melanda.

Tanpa awak mungkin saya hanyalah insan biasa.

Sayang,
Thanks for come to my life and make me happy always.
Everyday and everytime i smile because of you.
Your smile can make me melting and fall in love again.
Your hair can make me like to see you.

Sayang,
You know what?
I really love you for a thousand years.
You know what?
I really crazy afraid to lose you.

Sayang,
Please stay away with me alright.

I LOVE YOU!
 **
Sayang,Thanks k sebab hadir dalam hidup manja. Thanks jugak sebab dah ceriakan hari-hari manja dengan senyuman and kasihsayang yang sayang dah bagi buat manja. Sayang,manja beruntung dapat sayang. And manja nak sayang tahu yang manja tersangat bahgia dengan sayang. Please stay with me poweber alright? I'm very afraid losing of you! Serious. 
  

OLDNEW
Owner Comel♥
Thank for coming


Welcome


Name : Nurul Azwen Bt Abdullah
Nickname : Aween
Birthday : 4 May 1995
Kesayangan : Jamsuri B Baidi
Anniversary : 25 August 2012

Enjoy yourself♥



Hanya Ingin Kau Tahu - Republik



We are♥
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers

Credits ♥

Basecode:Masterly Elmo
Template:Izyanyancinnamon
Other help:B L O G S K I N
Best View:Google Mozilla
Owner blog: AA♡JB