ABOUT LINKIES ENTRY FACEBOOK TWITTER Instagram FOLLOW
Selamat Menyambut Hari Raya Aidil Adha





Holla holla *lambai tangan ala-ala repunzeel*. Macam mana sambutan raya haji tahun ni? Best? Raya kat mana? Mesti kampong kan? Hmm best lah korang. Aku? Raya kat Kampong Paya Jaras Dalam jee T.T *sadlife*. Terasa rindu nak balik kampong. Sumpah rindu sangat. Raya tahun ni tak bergerak mana pon. Raya Aidilfitri haritu pon raya sini jee *tetiba masuk Hari Raya Aidilfitri*. K tahu raya tahun ni banyak halangan. Apalagi Sijil Pelajaran Malaysia bakal menjelang lagi beberapa hari. Ohh gods! Cuak,Takot,Gementar,Nak mati semua ada k.Tapi semua tu tak menghalang aku k dari terus menikmati raya even buku tetap kat tangan 24 hours.

Ehem-ehem. Bismillahirrahmannirrahim, dengan ini saya Nuwul Ajuwen binti Abdullah ingin mengucapkan 'Selamat Menyambut Hari Raya Aidil Adha' dan 'Selamat Maju Jaya' untuk semua batch 95.


Selamat Menduduki Peperiksaan besar ( 5/11/2012)


 Teramat rindukan kampong halaman. Teramat rindukan suasana beraya di kampong. Teramat rindukan cousin-cousin yang comel/lawa/handsome/tinggi/nakal/manja and all Y.Y

OLDNEW
Happy Eid-Aidil Adha~
Jumaat, 26 Oktober 2012 • 1:46 PTG • 0 comments
Selamat Menyambut Hari Raya Aidil Adha





Holla holla *lambai tangan ala-ala repunzeel*. Macam mana sambutan raya haji tahun ni? Best? Raya kat mana? Mesti kampong kan? Hmm best lah korang. Aku? Raya kat Kampong Paya Jaras Dalam jee T.T *sadlife*. Terasa rindu nak balik kampong. Sumpah rindu sangat. Raya tahun ni tak bergerak mana pon. Raya Aidilfitri haritu pon raya sini jee *tetiba masuk Hari Raya Aidilfitri*. K tahu raya tahun ni banyak halangan. Apalagi Sijil Pelajaran Malaysia bakal menjelang lagi beberapa hari. Ohh gods! Cuak,Takot,Gementar,Nak mati semua ada k.Tapi semua tu tak menghalang aku k dari terus menikmati raya even buku tetap kat tangan 24 hours.

Ehem-ehem. Bismillahirrahmannirrahim, dengan ini saya Nuwul Ajuwen binti Abdullah ingin mengucapkan 'Selamat Menyambut Hari Raya Aidil Adha' dan 'Selamat Maju Jaya' untuk semua batch 95.


Selamat Menduduki Peperiksaan besar ( 5/11/2012)


 Teramat rindukan kampong halaman. Teramat rindukan suasana beraya di kampong. Teramat rindukan cousin-cousin yang comel/lawa/handsome/tinggi/nakal/manja and all Y.Y

OLDNEW
Owner Comel♥
Thank for coming


Welcome


Name : Nurul Azwen Bt Abdullah
Nickname : Aween
Birthday : 4 May 1995
Kesayangan : Jamsuri B Baidi
Anniversary : 25 August 2012

Enjoy yourself♥



Hanya Ingin Kau Tahu - Republik



We are♥
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers


Credits ♥

Basecode:Masterly Elmo
Template:Izyanyancinnamon
Other help:B L O G S K I N
Best View:Google Mozilla
Owner blog: AA♡JB