ABOUT LINKIES ENTRY FACEBOOK TWITTER Instagram FOLLOW
you make me melting~
Jumaat, 7 September 2012 • 11:00 PG • 0 comments

Hye xperia. Betapa lawanye awak saat saya tatap awak semalam. Betapa melting nya saya pandang awak. Awak perasan tak? Disebabkan awak lah saya merungut dekat mama saya suruh beli awak secepat mungkin. Awak tahu tak? How dare you xperia!


Ya Allah,lawanyaaaaa~


Hye awak yang pakai cover pink. Awak dah tarik perhatian saya. Dah lame saya inginkan awak. Dari first awak keluar. Melting nya saya bila tengok awak wahai xperia U *mata berkaca*

OLDNEW
Owner Comel♥
Thank for coming


Welcome


Name : Nurul Azwen Bt Abdullah
Nickname : Aween
Birthday : 4 May 1995
Kesayangan : Jamsuri B Baidi
Anniversary : 25 August 2012

Enjoy yourself♥



Hanya Ingin Kau Tahu - Republik



We are♥
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers

Credits ♥

Basecode:Masterly Elmo
Template:Izyanyancinnamon
Other help:B L O G S K I N
Best View:Google Mozilla
Owner blog: AA♡JB