ABOUT LINKIES ENTRY FACEBOOK TWITTER Instagram FOLLOW
Bangga Part Two
Ahad, 5 Ogos 2012 • 3:18 PTG • 0 comments
Again about my BFF -Mr.Rian Hidayat-

Yeahh harini benda yang sama macam semalam just beze ni pertanyaan orang. Nak baca? Nah!


Hahaha see? Ohhhmaiii. Terkejut gila tengok benda-benda ni. Hahaha tu lah rian sapa suruh g bubuh gambar kita lagi. Now dah jadi macamni. Hahha apa yang terkejut emma pon siap tanya lagi. ahha k ni memang buat aku gelak besaauuu. sampaikan nak pecah perot aku. k Rian kita hargai. Thanksss again k ><

OLDNEW
Owner Comel♥
Thank for coming


Welcome


Name : Nurul Azwen Bt Abdullah
Nickname : Aween
Birthday : 4 May 1995
Kesayangan : Jamsuri B Baidi
Anniversary : 25 August 2012

Enjoy yourself♥



Hanya Ingin Kau Tahu - Republik



We are♥
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers

Credits ♥

Basecode:Masterly Elmo
Template:Izyanyancinnamon
Other help:B L O G S K I N
Best View:Google Mozilla
Owner blog: AA♡JB